Poll
Reiskosten woon-werkverkeer zijn voor rekening van de werkgever!Agenda Oktober 2010
| Zo | Ma | Di | Wo | Do | Vr | Za | 1 | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | 4Voorlichting 1e leerjaar (SVL)
Stichting Voorlichting Leerlingen (SVL) is er voor leerlingen in het horecaonderwijs. SVL helpt en maakt leerlingen in de horeca wegwijs in hun rechten en plichten over werk en opleiding in de horeca. Door het geven van voorlichting op scholen worden leerlingen in de horeca voorbereid op hun rol als werknemer. | 5Voorlichting 1e leerjaar (SVL)
Stichting Voorlichting Leerlingen (SVL) is er voor leerlingen in het horecaonderwijs. SVL helpt en maakt leerlingen in de horeca wegwijs in hun rechten en plichten over werk en opleiding in de horeca. Door het geven van voorlichting op scholen worden leerlingen in de horeca voorbereid op hun rol als werknemer.
| 6Voorlichting 1e leerjaar (SVL)
Stichting Voorlichting Leerlingen (SVL) is er voor leerlingen in het horecaonderwijs. SVL helpt en maakt leerlingen in de horeca wegwijs in hun rechten en plichten over werk en opleiding in de horeca. Door het geven van voorlichting op scholen worden leerlingen in de horeca voorbereid op hun rol als werknemer. Hoe komt het toch dat wij mensen allemaal zo anders en verschillend zijn?
| 7Voorlichting 1e leerjaar (SVL)
Stichting Voorlichting Leerlingen (SVL) is er voor leerlingen in het horecaonderwijs. SVL helpt en maakt leerlingen in de horeca wegwijs in hun rechten en plichten over werk en opleiding in de horeca. Door het geven van voorlichting op scholen worden leerlingen in de horeca voorbereid op hun rol als werknemer. | 8 | 9 |
| 10 | 11Voorlichting 1e leerjaar (SVL)
Stichting Voorlichting Leerlingen (SVL) is er voor leerlingen in het horecaonderwijs. SVL helpt en maakt leerlingen in de horeca wegwijs in hun rechten en plichten over werk en opleiding in de horeca. Door het geven van voorlichting op scholen worden leerlingen in de horeca voorbereid op hun rol als werknemer. | 12Voorlichting 1e leerjaar (SVL)
Stichting Voorlichting Leerlingen (SVL) is er voor leerlingen in het horecaonderwijs. SVL helpt en maakt leerlingen in de horeca wegwijs in hun rechten en plichten over werk en opleiding in de horeca. Door het geven van voorlichting op scholen worden leerlingen in de horeca voorbereid op hun rol als werknemer. | 13Voorlichting 1e leerjaar (SVL)
Stichting Voorlichting Leerlingen (SVL) is er voor leerlingen in het horecaonderwijs. SVL helpt en maakt leerlingen in de horeca wegwijs in hun rechten en plichten over werk en opleiding in de horeca. Door het geven van voorlichting op scholen worden leerlingen in de horeca voorbereid op hun rol als werknemer.
Stichting Voorlichting Leerlingen (SVL) is er voor leerlingen in het horecaonderwijs. SVL helpt en maakt leerlingen in de horeca wegwijs in hun rechten en plichten over werk en opleiding in de horeca. Door het geven van voorlichting op scholen worden leerlingen in de horeca voorbereid op hun rol als werknemer.
| 14Voorlichting 1e leerjaar (SVL)
Stichting Voorlichting Leerlingen (SVL) is er voor leerlingen in het horecaonderwijs. SVL helpt en maakt leerlingen in de horeca wegwijs in hun rechten en plichten over werk en opleiding in de horeca. Door het geven van voorlichting op scholen worden leerlingen in de horeca voorbereid op hun rol als werknemer. | 15 | 16 |
| 17 | 18Voorlichting 1e leerjaar (SVL)
Stichting Voorlichting Leerlingen (SVL) is er voor leerlingen in het horecaonderwijs. SVL helpt en maakt leerlingen in de horeca wegwijs in hun rechten en plichten over werk en opleiding in de horeca. Door het geven van voorlichting op scholen worden leerlingen in de horeca voorbereid op hun rol als werknemer. | 19OR-Platform FNV Horeca
Kennis en ervaring uitwisselen staat centraal! FNV Horeca organiseert op dinsdag 19 oktober weer een OR-Platform, een netwerkbijeenkomst voor OR-Leden! FNV Horeca hecht veel waarde aan een goed functionerende OR, en wil door middel van deze bijeenkomsten weten waar de OR ondersteuning nodig heeft, welke issues er spelen en hoe werkgevers en werknemers denken over bepaalde zaken.
Zit je in een OR en werk je in de horeca? Meld je nu aan bij Milen van Boldrik: m.vanboldrik@fnvhoreca.nl. Hieronder vind je het dagprogramma:
13.00 Ontvangst met koffie en thee Stichting Voorlichting Leerlingen (SVL) is er voor leerlingen in het horecaonderwijs. SVL helpt en maakt leerlingen in de horeca wegwijs in hun rechten en plichten over werk en opleiding in de horeca. Door het geven van voorlichting op scholen worden leerlingen in de horeca voorbereid op hun rol als werknemer. | 20Voorlichting 1e leerjaar (SVL)
Stichting Voorlichting Leerlingen (SVL) is er voor leerlingen in het horecaonderwijs. SVL helpt en maakt leerlingen in de horeca wegwijs in hun rechten en plichten over werk en opleiding in de horeca. Door het geven van voorlichting op scholen worden leerlingen in de horeca voorbereid op hun rol als werknemer. | 21Voorlichting 1e leerjaar (SVL)
Stichting Voorlichting Leerlingen (SVL) is er voor leerlingen in het horecaonderwijs. SVL helpt en maakt leerlingen in de horeca wegwijs in hun rechten en plichten over werk en opleiding in de horeca. Door het geven van voorlichting op scholen worden leerlingen in de horeca voorbereid op hun rol als werknemer. | 22 | 23 |
| 24 | 25Coördinatoren activiteitenteam
In het Regionaal Activiteiten Team zitten kaderleden die diverse activiteiten uitvoeren. Daarbij moet je denken aan ledenwerving, ledenbinding, contact met uitkeringsgerechtigden en het organiseren van jubilarisbijeenkomsten. In zes verschillende regio’s zijn Regionaal Activiteiten Teams actief. Wil jij je lidmaatschap actiever invullen? Dat kan binnen je eigen regio! Lees hier meer informatie en meld je aan als lid van een Regionaal Activiteiten Team!
| 26 | 27Voorlichting 1e leerjaar (SVL)
Stichting Voorlichting Leerlingen (SVL) is er voor leerlingen in het horecaonderwijs. SVL helpt en maakt leerlingen in de horeca wegwijs in hun rechten en plichten over werk en opleiding in de horeca. Door het geven van voorlichting op scholen worden leerlingen in de horeca voorbereid op hun rol als werknemer. | 28 | 29 | 30 |
| 31 |
Legenda:
Algemeen
Horeca- FAQ
- Hoofdpunten cao
- Succesverhalen
- Overuren
- Functieomschrijving
- Pensioen
- Jeugdloon
- Vacatures
- Download de cao
- Vakantie
- Contract
- Advies
- Leerlingen
- Horeca Info
- Pensioenakkoord
- Contactgegevens
- Loonstrook
- Ontslag
- Minuren
- Juridische hulp
- Loopbaan
- Rechtsbijstandverzekering
- 'Horeca Special'
- Bedrijfscontactpersonen
- Failliet
- Filmpjes
- Zwangerschapsverlof
- Solliciteren
- Voordelen
- Leerlingen
- Onderzoeken
- Extra rechtshulp
- Arbeidsovereenkomst
- Rookvrije horeca
- Lid worden
- Belastingservice
- Werktijden
- Opzeggen
- Pensioenresultaat
- Informatiepakket
- Feestdagen
Van advies tot juridische hulpJuridische dienst bij FNV HorecaAdvies Juridische hulp Aanvraagformulier SuccesverhalenVan onze juristenFAQMeest gestelde vragen | ARAG Rechtsbijstandverzekering voor FNV HorecaledenVoordelenWat kost het? Afsluiten Polisvoorwaarden Opzegbrieven ARAG Succesverhalen ARAG FAQ |
CaoDownload de caoDownload de toelichting Download CLA Cao-onderhandelingenHoofdpunten cao 2010-2012Cao-commissie Milens blog Salaris en loonstrookLoonstrookJeugdloon Fooien | ArbeidsovereenkomstJe arbeidsovereenkomstChecklist Functieomschrijving Voorbeeld Arbocatalogus Werktijden en vakantieWerktijdenOveruren Minuren Flexwerk Feestdagen Vakantie | Ziekte en verlofZiekteZwangerschapsverlof Ouderschapsverlof OntslagOntslag nemenOntslagen worden Mijn werkgever is failliet:wat nu? BelastingBelastingserviceBelastinggids Tips | PensioenNieuwsberichtenAOW- en pensioenakkoord Pensioen en kredietcrisis Links Pensioen FAQ Resultaten pensioenonderzoek FAQMeest gestelde vragen |
Solliciteren en vacaturesTips & tricksVoorbeelden Vacatures | LeerlingenLeerlingen en FNV HorecaHorecafe.nl | LoopbaanOpleidingen in de horecaHorecaplein.nl |
LidmaatschapWord lidInformatiepakket Voordelen Contributie Contributieteruggaaf Automatische incasso Welke bond hoort bij mijn sector? | VoorwaardenVoorwaarden en wachttijdDownload Algemene voorwaarden | Wijzigen en opzeggenWijzigenOpzeggen LedenvoordeelAanbiedingen |
Cao-campagneHoreca verdient beterLaatste nieuws Doe mee! Alles over jouw cao BlogBlogoverzichtNieuwsNieuwsoverzichtNieuwsbrieven FilmpjesHoreca filmpjes | DossiersRookvrije horecaActiviteitenCao-apkBedrijfsbezoeken Beurzen Onderzoeken Workshops Leerlingen BBB Maastricht MagazineHoreca InfoHoreca Special | AgendaZondag 05 feb, 2012
|
Wie zijn wij?FNV HorecaFNV Horecabond Jij zou eens moeten weten..... FNV Horeca en Herman's Restaurant School Werken bij FNV HorecaVacatures | SectorbestuurderMilen van BoldrikMilen op bezoek bij... | Actief lidmaatschapActieve ledenActief worden? BCP Netwerk | LinksHandige links |
Voorlichtings- en InformatiecentrumWat is het Voorlichtings- en Informatiecentrum?Stel je vraag FAQMeest gestelde vragen |



